Detamo

Service en onderhoud pieken

Kan Detamo helpen bij het opvangen van pieken in ons installatiecontract voor service en onderhoud?

Natuurlijk zijn vaste installatiecontracten voor service en onderhoud met uw klanten goed voor uw omzet. Een landelijke opdrachtgever die de zorg heeft voor een mobiliteitssysteem moet in een korte periode dit systeem voorzien van een software update. De werkzaamheden vinden in de nacht plaats en hebben een korte doorloop periode van drie maanden. De opdrachtgever klopt aan bij Detamo.

Detamo levert service en onderhoud personeel

Totaal gaat het om 12 externe medewerkers naast het eigen personeel van de opdrachtgever om de deadline te halen. Detamo levert de gevraagde medewerkers inclusief de benodigde training en vervoer die in de nachtelijke uren de werkzaamheden uitvoeren. De opdrachtgever is blij met het gemak (er hoeven geen medewerkers te worden aangenomen), kwaliteit en na afloop van het project blijft de kennis binnen handbereik zonder het risico van leegloop.

Na afronding van het project

De geleverde medewerkers zijn in dienst van Detamo en worden na afloop van het project ingezet op andere projecten. Voert deze opdrachtgever in een later stadium nogmaals een update uit, dan kan hij wederom een beroep doen op Detamo. Waar mogelijk laten wij dezelfde medewerkers met al aanwezige kennis terug komen. Een win-win situatie.

Succesvol geleverde service en onderhoudsprojecten

Deze dienstverlening hebben wij inmiddels succesvol toegepast in de sectoren:

  • Elektrotechniek: onderhoud en installatiekennis
  • Beveiliging: periodiek onderhoud
  • Telecommunicatie: onder andere KPN, Ziggo, UPC
  • Specials: parkeerautomaten, assemblage van voertuigen voor hulpdiensten, vervangen van zendapparatuur in GSM masten

Meer weten over Detamo diensten?

Lees alles over onze diensten.

Ook interesse?

Connectica helpt u graag verder. Voor vragen over onze dienstverlening kunt u direct contact opnemen met een medewerker bij u in de buurt.